Güvenilir

Flipboard: Sosyal Haber Dergin

milaupv
8.32MB
Mağazadan İndirilenler 250k - 500k
Sürüm 3.4.12 2 yıl önce

Flipboard: Sosyal Haber Dergin açıklaması

Flipboard sana özel dergindir. Tek bir yerden, haberleri yakalamanı, ilgilendiğin konuları takip etmeni, seni etkileyen haberleri, videoları ve fotoları paylaşmanı sağlar ve her gün milyonlarca insan tarafından kullanılır.Başlangıç için birkaç konu takip et ve Flipboard sana özel dergini oluştursun. Takip edebileceğin yeni konular, dergiler veya ilginç kişiler buldukça daha fazlasını her zaman ekleyebilirsin.Flipboard'da The New York Times, PEOPLE, Forbes ve BBC gibi dünyaca bilinen yayınları okuyabilirsin -- arama çubuğunu kullanarak dilediğin kaynağı bulabilirsin. Ayrıca Facebook, Instagram, Twitter ve LinkedIn hesaplarını Flipboard'a bağlayarak arkadaşlarının fotoğraf ve gönderilerini kolayca flipleyebilirsin.Beğendiğin haberleri kaydedebilir ya da görüşünü ifade edebilirsin. Bulduğun herhangi bir şeyin üzerindeki + butonunu kullanarak bunları derginde bir araya getirebilirsin. Bütün dergilerine Flipboard Profili'nden ulaşabilirsin. Kendi dergini yaratmak hakkında daha fazla bilgi için www.flipboard.com adresini ziyaret et.Flipboard'u indir ve hemen bugün kullanmaya başla--ücretsiz!Ayrıca daha birçok harika özellik mevcut:

• Kendi dergine sevdiğin haberleri topla. Herhangi bir haberin üstünde yer alan "+” butonuna dokun, "bir dergi oluştur" seçeneğini seç ve favori haberleri, fotoğrafları veya videoları topla.

• Tüm dergilerini https://editor.flipboard.com/ adresinde bulabileceğin kullanımı kolay bir panelde yönet.

• Flipboard'una giderek şu an neler olduğuna bak. iPhone'da Ana sayfa (veya iPad'de Kapak Haberleri) butonunu kullanarak takip ettiğin her şeyle ilgili öne çıkanları gör.

• Flipboard'un 24 farklı yerel baskısının tadını çıkar—Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, Hindistan, İtalya, Japonya, Kore, Latin Amerika, Malezya, Hollanda, Filipinler, Rusya, Singapur, Güney Afrika, İspanya, Tayvan, Türkiye, ABD, Birleşik Krallık, ABD Latin.

• iPad'de, İçerik Rehberi'nde mutlaka okunması gereken dergiler ve bloglar, olağanüstü fotoğraflar ve günün haberleri ile diğer ilgi alanlarına yönelik özel olarak seçilmiş bölümleri içeren yüzlerce ekip seçkisini keşfet (en yukarıda yer alan kırmızı kurdeleye dokun).

• Android cihazından hızlı erişim için Flipboard widget'ını kullan.

• share.flipboard.com adresinde yer alan web eklentisiyle Web'den Flipboard dergilerine içerik ekle.FLIPBOARD İLE BAĞLANTIDA KAL:İpuçları ve yardımcı olabilecek diğer bilgiler için http://www.flipboard.com adresindeki web sitemizi ziyaret et ve bizi Twiter'da @flipboard, Facebook'ta http://www.facebook.com/flipboard adreslerinden takip et.Flipboard'u nasıl kullanacağınla ilgili daha fazla bilgi almak için Destek Sayfamızı ziyaret et: http://flipboard.com/supportTeknik sorunlar yaşıyorsan veya soruların varsa, bizimle http://flip.it/support adresinden iletişime geç.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

Flipboard: Sosyal Haber Dergin için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4.74
23
5
18
4
4
3
1
2
0
1
0

Flipboard: Sosyal Haber Dergin üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Flipboard: Sosyal Haber Dergin hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Flipboard: Sosyal Haber Dergin ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 0
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
milaupv mağaza avatarı
milaupv Mağaza 457.14k 270.4M

Flipboard: Sosyal Haber Dergin uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında Flipboard: Sosyal Haber Dergin bilgi

APK Sürüm 3.4.12
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)
Geliştirici Flipboard
Gizlilik politikası http://www.flipboard.com/privacy


İndirme: Flipboard: Sosyal Haber Dergin APK
İndir